Інформація про діяльність закладу

Мова освітнього процесу - українська

Мовою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України "Про освіту", Закон України « Про державну мову України» та Конституції України (стаття 10 від 30.09.2010) є: « Держава гарантує кожному громадянинові України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти. Державною мовою України є українська мова.»

Матеріально-технічне забезпечення
Лишнянського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок»

Станом на 01.09.2019 року у закладі освіти наявні:

• 11 навчальних кабінетів (серед яких 4 кабінети початкових класів, обладнаних відповідно до вимог НУШ);
  • 1 майстерня (з необхідним обладнанням для уроків з столярних й слюсарних робіт);
  • Спортивна зала (кімната) з необхідним обладнанням для занять з туризму у закритих приміщеннях;
  • Шкільна бібліотека;
  • Їдальня;
  • Гардероб;
  • Внутрішні вбиральні.

Усі навчальні кабінети початкової школи оснащені сучасною комп'ютерною технікою та мультимедійними засобами . А також функціонує кабінет математики-інформатики інформатики, оснащений інтерактивною дошкою. Майже всі кабінети підключені до Інтернету, в деяких класах є комп'ютери і телевізори, в деяких тільки комп'ютери.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Лишнянське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Макарівської районної ради Київської області має ліцензований обсяг кількості осіб, які можуть навчатися у закладі - 154 учнів та 40 вихованців дитячого садка.

У школі фактично навчається станом на 01.06.2020 року - 102 учні,

в дитячому садку - 35.