Новини навчального закладу!

Ми активні у соціальних мережах!

Перейдіть за покликанням:

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний День рідної мови - подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Міжнародний день рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Запроваджено його було з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.

У Лишнянському НВО пройшла виставка малюнків «Україна - моя Батьківщина»

Класні керівники провели виховні години з класами

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Григораш-Обухівська Тетяна Миколаївна провела виховні години у 7-11 класах приурочені Дню Героїв Небесної Сотні! День вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини. Учні переглянули тематичні фото- та відеоматеріали, уривки з документального фільму "Зима, що нас змінила!" Активно обговорювали події 2013-2014 рр та проводили паралель із сьогоденням.

Учні старших класів доєднатися до акції «Небесна сотня лине в небеса» та виготовили 100 журавликів

Пам'ятайте про тих, хто віддав своє життя за ваш мир та спокій

З Днем єдності

День Святого Валентина

14 лютого святкують День святого Валентина (Свято Закоханих). Це дуже тепла і ніжна подія, яка об'єднує всі пари на Землі. Важливим атрибутом свята вважається особлива листівка "валентинка". Часто їх виготовляють у формі серця та зображують на них милих звірят або ангелочків

Від цієї традиції не відмовилися і в Лишнянському НВО, старшокласники з радістю відвідали майстер-клас по виготовленню валентинок

День пам'яті Героїв Крут

104 тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

У Лишнянському НВО пройшла лінійка-реквієм присвячена 104 річниці бою під Крутами

Коляда у віконце загляда!

Коляд, коляд ,коляда
У віконце загляда.
У різдвяну світлу нічку
Запали на радість свічку.
Коляду поклич до хати,
Щоб Ісуса привітати.
Люди добрі, колядуйте,
Сина Божого шануйте!

Танцювальний Новий рік для учнів середніх та старших класів

Новорічне детективне розслідування

Рік Новий Мишки настає,
Чудес він багато обіцяє,
Він чари з собою приносить,
І бути щасливими нас просить!

Новорічне свято 1-5 класи

Цікавий гість

Напередодні новорічних свят у нашу школу завітав дільничний офіцер поліції Андріященко Володимир Віталійович. Він провів інструктаж для учнів старших класів з правил поведінки під час канікул та профорієнтаційну бесіду.

Тесла-шоу у Лишнянському НВО.

Майстер-клас з інтуїтивної стрільби із лука

Діти Лишнянського НВО брали участь у безкоштовному показовому майстер-класі з інтуїтивної стрільби із лука. Учасники гуртка "Джура" також мали нагоду навчитися стріляти із лука, метати сюрикени та ножі. "Центр дитячої та юнацької творчості" м. Черкаси запрошує усіх бажаючих на заняття із цього виду спорту та пропонує подальшу співпрацю із нашими дітками.

Майстер-клас

Свято Андрія

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Андріївські вечорниці - одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Цей день у нашій школі відзначався ворожіннями, піснями, танцями та веселими іграми. Під кінець всі мали нагоду вкусити калиту та поласувати смачнющими вареничками, які з любов`ю приготували для учнів їх батьки.

Помічники Святого Миколая

Доброю традицією у Лишнянському НВО стало вітати дітей позбавлених батьківського піклування з Днем Святого Миколая. Ми створили акцію "Помічники Святого Миколая". В рамках цієї акції учні та вчителі приносять для цих діток смаколики, корисні речі, канцелярію, які в подальшому покуємо та передаємо отцем Філаретом. Також на майстер-класі від Тетяни Степанівни створювались власноруч заколочки для волосся, ці прикраси також є частиною привітання від нас та учнів.

Також 16 грудня учні нашої школи на майстер-класі Тетяни Миколаївни готували Hand made новорічне печиво. Цю смакоту відправимо разом із усіма іншими подарунками діткам позбавленим батьківського піклування.

Тому хочемо подякувати усім батькам, учням, вчителям нашої школи, які прийняли участь у акції "Помічники Миколая". Ви найкращі у світі Миколайчики. Усі ми разом зробили дуже гарну справу - подарували зовсім незнайомим нам діткам щасливу усмішку на обличчі та радість.

Екологічне село

В рамках проекту "Екологічне село" учасниками гуртка "Джура" за сприяння громадської організації "Розвиток і добробут громади" було виготовлено шість контейнерів для збору пластикових пляшок. Дані контейнери будуть розміщені на вулицях с. Осикове. Дякуємо нашим учням за небайдужість до проблем із навколишнім середовищем.